Sizden Yorumlar

  • Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi'nin işe yaradığını görmek beni çok sevindirdi. Her gün düzenli olarak yaptığım yürüyüşlerden 10 dakika önce uyguluyorum. Vücudumda gözlediğim sıkılaşma beni çok mutlu ediyor. (Seval Ü. 38 Yaşında)
  • Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi daha önce kullandığım selülit kremlerinden çok farklı. Etkisini çok kısa süre sonra görmeye başlıyorsunuz. Kremi kullandığımdan beri özellikle bacaklarımda oluşmuş selülitlerde ciddi oranda bir azalma meydana geldi. Vücudum daha sıkılaştı. (Funda D. 43 Yaşında)
  • Ben Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi'yle zayıflama programından faydalandığım klinikte tanıştım. İşlem sırasında destekleyici olarak kullandıkları krem incelmemde ve sıkılaşmamda çok etkili oldu. Artık Ceres'i evde de kullanıyorum böylece vücudumun tedavi sonrasındaki halini de kolayca koruyabiliyorum. (Assem Ç. 37 Yaşında)
  • Yaklaşık 3 yıldır spor salonuna gidiyorum. Metebolizmam oldukça yavaş olduğu için, kilo vermekte çok zorlanıyorum. Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi'ni sporla birlikte destekleyici olarak kullanmaya başladığımdan beri, daha hızlı incelmeye ve selülitlerimden daha kısa sürede kurtulmaya başladım. (Nefise Ö. 34 Yaşında)
  • Ceres İnceltici ve Sıkılaştırıcı Anti-Selülit Vücut Kremi'ni kullanmaya başladığımdan beri cildimde toparlanma ve sıkılaşma oldu. (Çiğdem H. 42 Yaşında)
  • Ceres Dermal Regenerative Losyon ile ilk kez, epilasyon hizmetinden faydalandığım klinikte, lazer sonrası kullandıkları zaman tanıştım. Cildim yumuşacık oldu ve epilasyon sonrasında oluşan kızarıklık hafifledi. Memnun kalınca kremini alıp evde kendim kullandım. Cildim gerçekten yumuşacık oldu. Üründen çok memnunum. (Öznur G. 27)
  • Ceres Dermal Regenerative Losyonu, lazer epilasyon yaptırdığım kliniğin estetisyeninin tavsiyesi ile kullanmaya başladım. Gerçekten çok faydasını gördüm. Epilasyon sonrasında yaşadığım problemlerden kurtuldum. (Sedef K. 21)