Kozmetik Dünyasındaki Son Devrim - DD Krem!

DD KremiDünyanın en hızlı gelişen ve en büyük sektörlerden biri olan güzellik ve kozmetik sektörü, her geçen gün yepyeni bir ürün ya da buluşu tüketicilerin hizmetine sunuyor. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de değişen ihtiyaçlar, piyasaya sunulan ürünlerin muhteviyatını ve kullanım amacını belirliyor. Uzun zamandır kozmetik sektöründeki yaygın mantık olan " her kozmetik problem için farklı ürün" konsepti artık yerini, birçok etkiyi bir arada sunan, pratik kullanımlı ürünlere bırakıyor. Son dönemlerde dünya kozmetik sektöründe adını sıkça duymaya başladığımız DD kremler de bu amaçla üretilen, fonksiyonel ürünlerden biri.

Double Defense olarak adlandırılan bu kremler, zengin anti-aging içerikleri ile bir yandan cildi olumsuz iç ve dış etkenlerden koruyup canlandırırken, diğer yandan kapatıcı özelliği sayesinde, cildin pürüzsüz ve homojen bir görüntüye kavuşmasına yardımcı oluyor. Aynı zamanda güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayan DD kremler, yoğun çalışma temposuna sahip kişiler için çok büyük bir kolaylık sağlaması dolayısıyla, şimdiden ihtiyaç listelerinin başında yer almaya başladı bile.

CERES KOZMETİK'İN YENİ ÜRÜNÜ: DD – DOUBLE DEFENSE CREAM RAFLARDA!

DD KremiDD kremler dünyada sıkça kullanılıyor olsa da, Türk kozmetik sektörüne yeni giriş yaptılar. Türkiye'de dermokozmetik sektörünün başarılı firmalarından Ceres Kozmetik, piyasaya sürdüğü "Ceres DD Cream SPF45" ile güzellik sektörünün bu devrim niteliğindeki yeni buluşunu, Türkiye'deki kozmetik tüketicileri ile tanıştırdı.

Yoğun ve titiz bir arge sürecinden geçerek tüketiciyle buluşan Ceres DD Cream SPF45, UVA ve UVB güneş ışınlarının zararlı etkilerine karşı yüksek oranda koruma sağlıyor, içeriğinde bulunan bileşenler ile cilde yoğun ve derinlemesine nemlendirilmesine yardımcı oluyor. Aynı zamanda koyu cilt lekelerini azaltarak cilt rengini eşitlemeye, ciltteki kolajen ve elastikiyeti dengeleyerek yaşlanma ve dış etkenlere karşı korumaya yardımcı oluyor.

Ceres DD krem kapatıcılık etkisi ile cilt kusurlarını gidermeye, cildin doğal rengini korumaya ve güneşe bağlı hiperpigmentasyonun (cilt lekeleri) giderilmesine yardımcı oluyor. Ceres DD krem içinde bulunan Beta Glucan ve E Vitamini, cilt üzerinde anti-aging etki yaratarak cildin yenilenmesini, parlak ve sağlıklı görünmesini sağlıyor. Zengin nemlendirici içeriği ise, cildi yumuşatıp pürüzsüzleştiriyor.

Kozmetik ve güzellik dünyasında çığır açan DD kremler, ezber bozan nitelikleriyle, kozmetik kullanıcılarının süregelen alışkanlıklarını değiştirip, hız çağına yakışır bir ürün olduğunu ispatladı bile.